STAG 400-6 DPI

Kompletna instalacja STAG 400-6 DPI

 

  • kompletna instalacja gazowa STAG 400 DPI
  • reduktor AC
  • wielozawór Tomasetto
  • listwa wtryskowa AC
  • filtr odstojnikowy AC z wymiennym wkładem separujęcym olej i wodę
  • zbiornik w miejsce koła zapasowego do 55 litrów
  • pokrowiec na koło zapasowe
  • regulacja pojazdu przed i po montażu na hamowni podwoziowej

SPRAWDŹ CZY KOD TWOJEGO SILNIKA WYSTĘPUJE NA LIŚCIE DOSTĘPNYCH SILNIKÓW FIRMY STAG. 

STAG 400 DPI to jeden z najnowocześniejszych sterowników sekwencyjnego wtrysku gazu, przeznaczony do wybranych modeli samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa.
System STAG 400 DPI współpracuje z technologią bezpośredniego wtrysku benzyny, stosowaną coraz powszechniej w nowoczesnych silnikach benzynowych dając ich urzytkownikom możliwość zasilania samochodu w gaz, a co za tym idzie jeszcze bardziej ekonomiczną i ekologiczną jezdę.

Zaawansowane technologicznie silniki wspierane przez szereg podzespołów elektronicznych są niezwykle wrażliwe na wszelkie zmiany zadanych fabrycznie parametrów pracy. Dlatego montowana w nich instalacja musi idealnie współpracować z komputerem pojazdu. Doskonałą integrację układów zasilania benzynowego i gazowego w silnikach z bezpośrednim wtryskiem, zapewnia specjalnie dedykowana dla tego rodzaju zasilania instalacja STAG 400 DPI.
System jest produkowany w oparciu o nowoczesną technologię i na bazie najwyższej jakości podzespołów elektronicznych. Wszystko to sprawia, że jest to sterownik doskonale współpracujący z technologią bezpośredniego wtrysku benzyny, stosowaną coraz powszechniej w nowoczesnych silnikach benzynowych. Sterownik został wyposażony w innowacyjne oprogramowanie z szeregiem użytecznych funkcji.
Wszystko to sprawia, że jest to obecnie jednym z najlepszych sterowników gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Zalety instalacji STAG 400 DPI

    precyzyjne dawkowanie gazu w całym zakresie obrotów przy minimalnym poborze benzyny.
    utrzymanie kluczowych parametrów pracy silnika jak przy pełnym zasilaniu benzyną.
    innowacyjny sposób dawkowania gazu zapewniający stabilną pracę silnika.
    automatyczne, niewyczuwalne przejście na zasilanie gazowe.
    niezwykła precyzja autokalibracji.
    wbudowany adapter OBDII/EOBD.
    rozbudowany system autodiagnozy.
    zintegrowany emulator ciśnienia benzyny.
    obsługa dotrysków.
    odczytywanie korekcji ECU.
komunikacja z OBD II/EOBD umożliwiająca komunikację z komputerem benzynowym poprzez protokoły OBD II/EOBD:


Komfort i wygoda użytkowania
Zastosowanie STAG 400 DPI zapewnia komfortową, dynamiczną i ekonomiczną jazdę w pełnym zakresie parametrów, gwarantowanych przez producenta samochodu.


Oszczędność i bezpieczeństwo
System jest całkowicie bezpieczny dla silnika, gwarantuje ochronę wtryskiwaczy benzynowych co zostało potwierdzone w długodystansowych testach drogowych.
Na podstawie długodystansowych testów, określono również średnie spalanie LPG i benzyny dla konkretnych modeli aut. Wyniki testów wskazują, że STAG 400DPI zapewnia doskonałe osiągi przy niewielkim zużyciu paliwa. Zużycie LPG jest około 20% wyższe od aktualnego wskazania komputera benzynowego, natomiast uśredniona wartość zużycia benzyny wynosi około 0,5l na cylinder / 100km. Należy przy tym pamiętać, że są to wartości orientacyjne i mogą ulec zmianie w zależności od marki samochodu, stanu technicznego pojazdu, jakości paliw, kodu silnika, miejsca i stylu jazdy oraz indywidualnych warunków eksploatacji.

Diagnostyka komputerowa pojazdu przed i po montażu GRATIS!!!

24 Miesiące Ogólnopolskiej Gwarancji  w Sieci Autoryzowanych Serwisów Stag

 

Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego.

auta zastęcze

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty

Szczegółowe warunki sprzedaży ratalnej.