STAG

Właścicielem marki STAG jest polska firma AC powstała w 1986 roku i od tego czasu dostarczająca polskim i nie tylko użytkownikom samochodów, najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie alternatywnych żródeł zasilania.

Firma posiada 50% udział w polskim rynku, wszystko to za sprawą między innymi iliści aut z instalacją marki STAG, która przekroczyła już1 milion pojazdów. Długoletnie doświadczenie oraz niemal 700 osobowa kadra stawia spółkę w pozycji lidera i prekursora zmian w obszarze instalasji LPG.

Wysoką jakość i innowacyjność marki STAG potwierdza jej obecność w ponad 50 krajach oraz około 4 milionów samochodów z instalacją STAG na całym świecie.

Firma AC posiada własne nowoczesna Centrum Badawczo Rozwojowe, gdzie są prowadzone nieustannie badania nie tylko nad prototypowymi rozwiązaniami takimi chociażby ja STAG 500, ale również prace usprawniające procesy produkcyjne oraz poprawiające jakość istniejących już produktów.

Nasza firma jest rekomendowanym warsztatem AC STAG  poprzez co jesteśmy w stanie zaoferować usługi na bardzo wysokim poziomie.